MIAC Women's Indoor Championships

Carleton College, Northfield

March 5, 2010

Click on the "event" links to move about the results. Use the Find option of your browser to find someone's name or team.

Click here for data on men



55 | 200 | 400 | 600 | 800 | 1000 | MILE | 3000 | 5000 | 55H 4X200 | 4X400 | DMR | LJ | TJ | SP | WT | HJ | PV | PEN Top | Scores

55 Meter Dash Round 1, Heat 1 1 Whitney Holman, Sr, Augsburg 7.35Q 2 Clare Murn, Fr, St. Benedict 7.49q 3 Samantha Zopfi, Fr, St. Olaf 7.55 4 Tatijana MullerDahlberg, So, Concordia Moorhead 7.59 5 Carly Braun, Fr, Hamline 7.62 6 Krista McCright, Fr, Bethel 7.65 7 Julia Thompson, Jr, Gustavus 7.84 8 Shasta Webb, Fr, Macalester 7.92 Round 1, Heat 2 1 Shanek Telphia, Fr, Augsburg 7.45Q 2 Diane Beckius, Fr, St. Benedict 7.48q 2 Teri Heinzen, Sr, Saint Mary's 7.48q 4 Emily Matthews, Sr, Macalester 7.49q 5 Sam Levercom, So, St. Catherine 7.61 6 Danielle Busch, Fr, St. Benedict 7.66 7 Kate Stephens, Fr, St. Benedict 7.73 8 Tasha Harr, Fr, St. Benedict 7.74 Round 1, Heat 3 1 Abby Neigebauer, Jr, St. Benedict 7.36Q 2 Nikki Arola, Sr, St. Thomas 7.46q 3 Jenna Ewing, Jr, St. Thomas 7.52 4 Christina Walker, Fr, Hamline 7.54 5 Molly Demmer, Sr, St. Thomas 7.72 6 Madelyn Mette, Sr, Macalester 7.72 7 Susan Kenzie, So, St. Olaf 7.80 8 Ellie Jensen, So, St. Thomas 7.86 Final 1 Whitney Holman, Sr, Augsburg 7.28 NCAA provisional 2 Abby Neigebauer, Jr, St. Benedict 7.31 3 Teri Heinzen, Sr, Saint Mary's 7.42 4 Nikki Arola, Sr, St. Thomas 7.43 5 Emily Matthews, Sr, Macalester 7.45 6 Diane Beckius, Fr, St. Benedict 7.46 7 Clare Murn, Fr, St. Benedict 7.49 Shanek Telphia, Fr, Augsburg DQ
55 | 200 | 400 | 600 | 800 | 1000 | MILE | 3000 | 5000 | 55H 4X200 | 4X400 | DMR | LJ | TJ | SP | WT | HJ | PV | PEN Top | Scores

400 Meter Dash 1 Clare Franco, So, Carleton 57.57 H3 NCAA provisional 2 Nikki Arola, Sr, St. Thomas 58.51 H3 NCAA provisional 3 Shanek Telphia, Fr, Augsburg 58.56 H3 NCAA provisional 4 Abby Karl, Jr, Gustavus 58.79 H3 5 Kameron Argiannis, Jr, Hamline 59.86 H1 6 Molly Demmer, Sr, St. Thomas 59.95 H2 7 Kim Engel, Jr, St. Catherine 60.38 H2 8 Katie Borner, Fr, Bethel 60.49 H1 9 Allison Eckrich, So, St. Benedict 60.55 H1 10 Brooke Granowski, Fr, Carleton 60.78 H2 11 Kristin Slette, Sr, Concordia Moorhead 60.78 H1 12 Callie Knaeble, So, St. Olaf 60.92 H2 13 Jillian Daleiden, Jr, St. Benedict 60.96 H3 14 Erin Sand, Fr, St. Benedict 62.04 H3 15 Kelsey Holmberg, So, Bethel 62.42 H2 16 Kelsey Donald, Sr, Carleton 63.15 H1 17 Janie Briant, Jr, Gustavus 63.45 H2 18 Katie Corey, Fr, Hamline 64.27 H1
55 | 200 | 400 | 600 | 800 | 1000 | MILE | 3000 | 5000 | 55H 4X200 | 4X400 | DMR | LJ | TJ | SP | WT | HJ | PV | PEN Top | Scores

800 Meter Run 1 Erin Sprangers, Sr, St. Thomas 2:14.47 H3 Recreation Center record Was 2:15.99; Tina Dusich, St. Thomas, 2002 Meet record Was 2:15.00; Katie Theisen, St. Thomas, 2008 NCAA provisional 2 Kelly Russ, Sr, St. Thomas 2:15.64 H3 Recreation Center record NCAA provisional 3 Kayla Engel, Jr, St. Catherine 2:17.99 H3 4 Raynee DeGrio, Jr, St. Thomas 2:18.27 H3 5 Kaitlin Randolph, So, Carleton 2:18.93 H3 6 Anna Williams, Fr, St. Benedict 2:21.23 H3 7 Amanda Manship, Sr, St. Catherine 2:23.04 H2 8 Megan Lundgren, Jr, Gustavus 2:24.88 H3 9 Joanna Pace, Jr, Saint Mary's 2:25.15 H2 10 Jenny Hendricks, Fr, Gustavus 2:25.50 H2 11 Sara Holland, Jr, Hamline 2:25.63 H2 12 Jamie Mosel, So, St. Olaf 2:26.46 H2 13 Haley Johnson, Fr, Carleton 2:28.05 H1 14 Kaitlyn Frenchick, So, Hamline 2:29.27 H2 15 Regina Quandt, So, Saint Mary's 2:30.18 H1 16 Michelle Eberhard, Sr, St. Benedict 2:30.51 H1 17 Jennifer Pulscher, So, Augsburg 2:31.05 H2 18 Steph Kortan, Jr, St. Benedict 2:31.84 H1 19 Mary-Michael Vance, Jr, Concordia Moorhead 2:34.35 H1 20 Kristiana Sather, So, Concordia Moorhead 2:34.84 H1 21 Emma Ranum, Fr, Concordia Moorhead 2:50.86 H1
55 | 200 | 400 | 600 | 800 | 1000 | MILE | 3000 | 5000 | 55H 4X200 | 4X400 | DMR | LJ | TJ | SP | WT | HJ | PV | PEN Top | Scores

Mile Run 1 Marie Borner, Sr, Bethel 4:54.44 H3 Recreation Center record Was 5:05.32; Natalie Hanson, Concordia, 2006 Meet record Was 4:54.49; Marie Borner, Bethel, 2008 NCAA automatic NCAA provisional 2 Kelly Russ, Sr, St. Thomas 4:58.08 H3 Recreation Center record NCAA provisional 3 Laura Roach, Sr, Carleton 5:01.81 H3 Recreation Center record NCAA provisional 4 Abby Smith, Sr, St. Olaf 5:04.65 H3 Recreation Center record NCAA provisional 5 Jessica Kociscak, Jr, Hamline 5:12.36 H3 6 Alison Smyth, So, Carleton 5:16.08 H3 7 Alyx Chapman, Sr, St. Benedict 5:18.33 H3 8 Emilie Schur, Sr, Macalester 5:19.92 H3 9 Rachel Folan, So, Saint Mary's 5:28.32 H2 10 Sameena Ahmed, So, Carleton 5:29.60 H2 11 Kaycee Knutson, So, St. Benedict 5:31.0 H3 12 Sophie Pietrick, Fr, St. Olaf 5:36.70 H2 13 Julia Brandes, Jr, St. Thomas 5:39.11 H2 14 Shelby Goettemoeller, So, Concordia Moorhead 5:39.38 H2 15 Maddie Covington, Fr, Concordia Moorhead 5:44.01 H2 16 Rachel Mjones, Fr, Concordia Moorhead 5:47.75 H1 17 Brooke Schlotterback, Fr, Concordia Moorhead 5:48.16 H2 18 Karyn Peterson, Jr, Gustavus 5:49.74 H1 19 Julie Besenbruch, Fr, Carleton 5:50.14 H2 20 Kristie Mueller, Fr, St. Benedict 5:52.62 H1 21 Kelly Hennessey, Fr, St. Olaf 5:52.67 H1 22 Mary Beth Kowitz, Sr, St. Catherine 5:53.01 H1 23 Alicia Traut, Jr, St. Thomas 5:53.46 H2 24 Allison Brandt, Fr, St. Olaf 5:54.52 H1 25 Eliza Leahy, Fr, Macalester 5:55.65 H1 26 Kathryn Ofstad, Fr, Gustavus 5:55.81 H1 27 Rachel Pedersen, Jr, Concordia Moorhead 5:57.29 H1
55 | 200 | 400 | 600 | 800 | 1000 | MILE | 3000 | 5000 | 55H 4X200 | 4X400 | DMR | LJ | TJ | SP | WT | HJ | PV | PEN Top | Scores

5000 Meter Run 1 Simone Childs-Walker, So, Carleton 17:17.21 NCAA provisional 2 Greta Sieve, Sr, St. Catherine 17:30.98 NCAA provisional 3 Margot Branigan, Sr, Hamline 17:38.52 NCAA provisional 4 Allie Metzler, Jr, St. Thomas 17:50.12 5 Kristin Mork, Jr, Bethel 17:55.30 6 Erin Lowrey, Sr, Macalester 18:04.55 7 Michaela McLaughlin, Sr, St. Olaf 18:36.63 8 Katie Schwarz, Jr, St. Benedict 18:40.07 9 Maren Westby, So, St. Olaf 18:44.79 10 Beth Hauer, Fr, Gustavus 18:55.50 11 Brooke Beskau, Jr, Gustavus 18:56.09 12 Kim Rostvold, So, Gustavus 19:03.37 13 Nikki Reich, Sr, Carleton 19:09.71 14 Rachel Glissman, Sr, Hamline 19:15.21 15 Lauren Carlson, Fr, St. Olaf 19:21.16 16 Lauren Howe, Jr, Hamline 19:27.57 17 Kristy Singlestad, Jr, Concordia Moorhead 19:38.92 18 Katy Torchia, Jr, St. Benedict 19:44.31
55 | 200 | 400 | 600 | 800 | 1000 | MILE | 3000 | 5000 | 55H 4X200 | 4X400 | DMR | LJ | TJ | SP | WT | HJ | PV | PEN Top | Scores

55 Meter Hurdles Round 1, Heat 1 1 Laura Janas, Sr, St. Thomas 8.78Q 2 Kathryn Thompson, Sr, St. Olaf 8.95q 3 Alexa Kleingartner, Jr, Concordia Moorhead 9.14q 4 Laura Sjoberg, So, Gustavus 9.31 5 Mary Peterson, So, Hamline 9.48 6 Ellen Sackrison, Fr, Hamline 9.52 7 Gina Michaels, Jr, St. Thomas 9.55 8 Chey Reglin, Fr, St. Benedict 9.74 Round 1, Heat 2 1 Kaelene Lundstrum, Jr, Gustavus 9.02Q 2 Abby Furlong, Fr, Bethel 9.03q 3 Caroline Senungi, So, Augsburg 9.16 4 Traci Pastoors, So, St. Thomas 9.27 5 Sarah Baker, Fr, Gustavus 9.29 6 Sarah Schmitt, Fr, St. Benedict 9.41 7 Kaari Jensen, Fr, Concordia Moorhead 9.73 8 Leah Kay, Sr, Concordia Moorhead 10.29 Round 1, Heat 3 1 Michaela Otto, Sr, Bethel 8.79Q 2 Julia Renner, So, St. Benedict 8.86q 3 Tara Ray, Sr, Concordia Moorhead 9.15q 4 Michelle Brunik, Jr, St. Benedict 9.48 5 Emily Seller, Fr, Concordia Moorhead 9.54 6 Lindsey Keskey, So, St. Benedict 9.59 7 Brittney Kolstad, Jr, Concordia Moorhead 9.66 8 Caroline Haik, So, St. Benedict 9.89 Final 1 Laura Janas, Sr, St. Thomas 8.66 2 Michaela Otto, Sr, Bethel 8.75 3 Julia Renner, So, St. Benedict 8.85 4 Kaelene Lundstrum, Jr, Gustavus 8.86 5 Abby Furlong, Fr, Bethel 8.96 6 Kathryn Thompson, Sr, St. Olaf 8.99 7 Alexa Kleingartner, Jr, Concordia Moorhead 9.05 8 Tara Ray, Sr, Concordia Moorhead 9.32
55 | 200 | 400 | 600 | 800 | 1000 | MILE | 3000 | 5000 | 55H 4X200 | 4X400 | DMR | LJ | TJ | SP | WT | HJ | PV | PEN Top | Scores

Distance Medley Relay 1 Bethel (Kayla Jelen, Katie Borner, Alex Potter, Marie Borner) 12:27.20 Recreation Center record Was 12:29.76; Gustavus (Lager, Bittman, Cronen, Joyce), 2006 2 St. Thomas (Larissa Peyton, Bekah Frank, Cathy Reeves, Taylor Berg) 12:29.09 Betters old Recreation Center record 3 St. Olaf (Laura Cook, Kathryn Thompson, Alison Millis, Abby Smith) 12:36.61 4 St. Benedict (Kaycee Knutson, Clare Murn, Caitlin Schnettler, Alyx Chapman) 12:54.32 5 Macalester (Anna Hankins, Alexa Simpson, Kira Spencer, Emilie Schur) 12:58.73 6 Gustavus (Laura Secor, Erica Roelofs, Abby Karl, Megan Lundgren) 13:09.83 7 Concordia Moorhead (Anna Hagen, Brittney Kolstad, Elisabeth Hanson, Hailey Brenden) 13:12.53 8 Carleton (Carrie Harshbarger, Alex Dunn, Claire Karbon, Shannon Mueller) 13:27.49 9 Hamline (Rachel Simmer, Edith Kowouto, Amber Hoban, Carolyne Bocovich) 13:34.82 St. Catherine DNC
55 | 200 | 400 | 600 | 800 | 1000 | MILE | 3000 | 5000 | 55H 4X200 | 4X400 | DMR | LJ | TJ | SP | WT | HJ | PV | PEN Top | Scores

Long Jump Round 1, Flight 1 1 Janey Helland, Jr, Gustavus 17-7 1/4 (5.36m)q 2 Julia Renner, So, St. Benedict 17-4 3/4 (5.30m)q 3 Sarah Baker, Fr, Gustavus 16-11 3/4 (5.17m)q 4 Shanek Telphia, Fr, Augsburg 16-9 1/4 (5.11m)q 5 Kaelene Lundstrum, Jr, Gustavus 16-8 3/4 (5.10m)q 6 Clare Murn, Fr, St. Benedict 16-5 3/4 (5.02m)q 7 Teri Heinzen, Sr, Saint Mary's 16-1 3/4 (4.92m) 8 Ali Galzki, Sr, St. Benedict 15-11 3/4 (4.87m) 9 Katrina Gerzema, Fr, Concordia Moorhead 15-8 3/4 (4.79m) Round 1, Flight 2 1 Julianna Gorder, Jr, St. Thomas 16-9 1/4 (5.11m)q 2 Madelyn Mette, Sr, Macalester 16-3 1/4 (4.96m)q 3 Tara Ray, Sr, Concordia Moorhead 16-3 (4.95m)q 4 Becca Bryson, Sr, Gustavus 16-0 1/2 (4.89m) 5 Leah Kay, Sr, Concordia Moorhead 16-0 1/4 (4.88m) 6 Kaari Jensen, Fr, Concordia Moorhead 15-8 1/4 (4.78m) 7 Kelsey Holmberg, So, Bethel 15-6 3/4 (4.74m) 8 Jordan Kling, So, St. Olaf 15-4 3/4 (4.69m) 9 Lauren Rothschiller, Fr, Gustavus 15-3 1/4 (4.65m) Final 1 Janey Helland, Jr, Gustavus 18-1 3/4 (5.53m) (5.25, 5.36, 5.22, 5.53, F, 5.06) NCAA provisional 2 Julia Renner, So, St. Benedict 17-8 1/4 (5.39m) (5.30, 5.02, 5.15, 5.15, 5.39, 5.26) 3 Sarah Baker, Fr, Gustavus 16-11 1/2 (5.17m) (5.09, 5.17, F, F, 4.86, F) 4 Julianna Gorder, Jr, St. Thomas 16-9 1/4 (5.11m) (5.05, 5.10, 5.11, 4.99, 5.03, 4.93) 5 Shanek Telphia, Fr, Augsburg 16-9 1/4 (5.11m) (F, 5.11, 3.88, 5.04, P, P) 6 Kaelene Lundstrum, Jr, Gustavus 16-8 3/4 (5.10m) (4.96, 5.05, 5.10, F, 4.90, F) 7 Madelyn Mette, Sr, Macalester 16-8 (5.08m) (4.72, 4.96, 4.81, 4.95, 5.08, P) 8 Clare Murn, Fr, St. Benedict 16-5 3/4 (5.02m) (F, 5.02, 4.81, F, P, 4.97) 9 Tara Ray, Sr, Concordia Moorhead 16-3 (4.95m) (4.95, 4.90, 4.81, 4.80, 4.83, F)
55 | 200 | 400 | 600 | 800 | 1000 | MILE | 3000 | 5000 | 55H 4X200 | 4X400 | DMR | LJ | TJ | SP | WT | HJ | PV | PEN Top | Scores

Weight Throw Round 1, Flight 1 1 Emily Davis, Jr, Concordia Moorhead 49-1 1/2 (14.97m)q 2 Brenna Coyle, So, Hamline 48-4 1/2 (14.74m)q 3 Sara Harstad, Jr, Saint Mary's 48-4 (14.73m)q 4 Robyn Wernberg, Jr, Hamline 47-5 3/4 (14.47m)q 5 Megan Endresen, So, Gustavus 45-8 1/2 (13.93m) 6 Sam Broderius, Jr, Gustavus 45-1 3/4 (13.76m) 7 Nicole Flackey, Fr, St. Thomas 44-7 (13.59m) 8 Sarah Lemke, Jr, St. Thomas 44-0 1/2 (13.42m) 9 Amy Maas, So, St. Thomas 41-4 1/4 (12.60m) Round 1, Flight 2 1 Diana Scott, Sr, Gustavus 52-1 3/4 (15.89m)q NCAA provisional 2 Anna Bauer, Sr, Gustavus 51-2 3/4 (15.61m)q NCAA provisional 3 Jenna Lewis, Sr, St. Thomas 51-1 3/4 (15.59m)q NCAA provisional 4 Megan Honan, Sr, St. Thomas 49-11 3/4 (15.23m)q 5 Celestine Ventura, Sr, St. Catherine 49-3 (15.01m)q 6 Heidi Golliet, Sr, St. Benedict 47-0 1/4 (14.33m) 7 Sami Larson, Sr, St. Catherine 45-6 1/4 (13.87m) 8 Kierstin Nygaard, Jr, Concordia Moorhead 44-6 1/4 (13.57m) 9 Becky Culp, Fr, Hamline 43-4 1/4 (13.21m) Final 1 Diana Scott, Sr, Gustavus 52-1 3/4 (15.89m) (15.89, F, 14.91, 15.09, 15.06, F) NCAA provisional 2 Anna Bauer, Sr, Gustavus 51-2 3/4 (15.61m) (15.61, 13.62, 14.78, 14.77, 14.82, F) NCAA provisional 3 Jenna Lewis, Sr, St. Thomas 51-1 3/4 (15.59m) (15.58, 15.23, 15.59, F, 14.91, 15.33) NCAA provisional 4 Brenna Coyle, So, Hamline 50-4 1/2 (15.35m) (14.58, 14.52, 14.74, 13.76, F, 15.35) 5 Megan Honan, Sr, St. Thomas 49-11 3/4 (15.23m) (15.23, F, F, F, 14.88, F) 6 Celestine Ventura, Sr, St. Catherine 49-9 3/4 (15.18m) (15.01, 13.99, 14.49, 15.18, 14.67, 14.89) 7 Emily Davis, Jr, Concordia Moorhead 49-1 1/2 (14.97m) (14.60, 14.97, 14.36, F, 14.59, 14.81) 8 Sara Harstad, Jr, Saint Mary's 48-4 (14.73m) (14.10, 14.53, 14.73, 14.67, F, 14.60) 9 Robyn Wernberg, Jr, Hamline 47-5 3/4 (14.47m) (14.23, 14.47, 14.21, F, F, F)
55 | 200 | 400 | 600 | 800 | 1000 | MILE | 3000 | 5000 | 55H 4X200 | 4X400 | DMR | LJ | TJ | SP | WT | HJ | PV | PEN Top | Scores

High Jump 1 Kaelene Lundstrum, Jr, Gustavus 5-6 (1.68m) (1.54, 1.59[2], 1.62, 1.68) Ties Recreation Center record Meet record Was 5-5 3/4 (1.67m); Katie Arnes, St. Thomas, 2000 NCAA provisional 2 Leah Kay, Sr, Concordia Moorhead 5-2 1/2 (1.59m) (1.54, 1.59) 3 Janey Helland, Jr, Gustavus 5-2 1/2 (1.59m) (1.54[2], 1.59[3]) 4 Katelyn Anderson, Jr, Hamline 5-0 1/2 (1.54m) (1.54) 5 Lauren West, Fr, Bethel 5-0 1/2 (1.54m) (1.54) 6 Alyssa Deutschmann, Jr, Concordia Moorhead 5-0 1/2 (1.54m) (1.54) 7 Kyla Walter, Jr, Carleton 5-0 1/2 (1.54m) (1.54[2]) 8 Tatijana MullerDahlberg, So, Concordia Moorhead 5-0 1/2 (1.54m) (1.54[3]) 9 Lynn Robohm, So, Hamline 5-0 1/2 (1.54m) (1.54[3]) 10 Kari Whitney, So, Bethel 4-10 1/2 (1.49m) 11 Sarah Baker, Fr, Gustavus 4-10 1/2 (1.49m) 12 Sabrina Larson-Bushlack, Fr, Saint Mary's 4-8 3/4 (1.44m) Abby Karl, Jr, Gustavus NH Erica Holo, So, Concordia Moorhead NH Ellen Hawley, Fr, St. Olaf NH Tara Ray, Sr, Concordia Moorhead NH
55 | 200 | 400 | 600 | 800 | 1000 | MILE | 3000 | 5000 | 55H 4X200 | 4X400 | DMR | LJ | TJ | SP | WT | HJ | PV | PEN Top | Scores

Pentathlon 1 Kaelene Lundstrum, Jr, Gustavus 3428 (9.09, 1.67, 11.64, 5.07, 2:34.25) Recreation Center record Was 3149; Anne Sikorra, St. Catherine, 2002 NCAA automatic NCAA provisional 2 Janey Helland, Jr, Gustavus 3369 (9.22, 1.58, 9.57, 5.41, 2:25.11) Recreation Center record NCAA provisional 3 Leah Kay, Sr, Concordia Moorhead 3345 (9.30, 1.64, 10.24, 4.92, 2:24.20) Recreation Center record NCAA provisional 4 Tara Ray, Sr, Concordia Moorhead 3036 (9.21, 1.49, 8.87, 5.04, 2:31.72) NCAA provisional 5 Sarah Baker, Fr, Gustavus 2774 (9.06, 1.52, 7.63, 4.90, 2:50.13) 6 Traci Pastoors, So, St. Thomas 2739 (9.07, 1.34, 7.68, 4.90, 2:35.97) 7 Kaari Jensen, Fr, Concordia Moorhead 2697 (9.53, 1.40, 7.58, 4.90, 2:36.41) 8 Amy Elson, Sr, Carleton 2683 (9.85, 1.46, 7.98, 4.54, 2:32.29) 9 Steph Kortan, Jr, St. Benedict 2530 (10.02, 1.34, 8.19, 4.34, 2:28.80) 10 Gina Michaels, Jr, St. Thomas 2526 (9.60, 1.37, 8.51, 4.37, 2:40.75) 11 Macey Bentley, Jr, Concordia Moorhead 2519 (9.77, 1.40, 7.38, 4.66, 2:41.25) 12 Kristin Boyum, Fr, Concordia Moorhead 2011 (10.78, 1.31, 7.59, 4.04, 2:50.54)
55 | 200 | 400 | 600 | 800 | 1000 | MILE | 3000 | 5000 | 55H 4X200 | 4X400 | DMR | LJ | TJ | SP | WT | HJ | PV | PEN Top | Scores

TEAM SCORES Scored 10-8-6-5-4-3-2-1 55 Meter Dash, 400 Meter Dash, 800 Meter Run, Mile Run, 5000 Meter Run, 55 Meter Hurdles, Distance Medley Relay, Long Jump, Weight Throw, High Jump, Pentathlon 1 Gustavus 89.0 2 St. Thomas 88.0 3 Bethel 41.0 4 St. Benedict 39.0 5 Carleton 37.0 6 Concordia Moorhead 32.0 7 Hamline 24.0 8 St. Catherine 21.0 9 Augsburg 20.0 10 St. Olaf 16.0 11 Macalester 14.0 12 Saint Mary's 7.0
Click here for data on men

Return to home page.